WPolska

“Дякую вам, дітки”: жіночка провідник ледь стримувала сльози, коли дивилася на те, що залишилось від новенького вагону

Жінка продемонструвала, як сучасні діти ставляться до чужої праці

Про вагони Укрзалізниці в мережі блукають чимало відео та розповідей, при цьому більшість з них – про жахливий стан та “незабутній сервіс” під час поїздок. Однак інколи буває й так, що купе знаходяться на дійсно високому рівні, та самі пасажири роблять так, щоб вони перетворилися на те жахіття, що можна побачити у старих поїздах. Один з таких випадків освітлила провідниця, виклавши відео того, в якому стані перебуває вагон після прибуття на кінцеву станцію, на своїй сторінці в Facebook.

Потяг “Укрзалізниці”. Фото: скрін YouTube-відео

Своє відео жінка розпочала з того, що зайшла до купейного вагона та назвала дату зйомки – 5 березня, та поїзд – №53 “Дніпро – Одесса”. Далі вона почала по черзі заходити в кожне купе та одразу стає зрозумілим, що саме її засмутило – було схоже, наче по всім ним пронісся ураган. В яке б купе провідниця не зайшла – усе було догори дригом, постілі розкидані аби як, пусті пляшки з-під напоїв валялися усюди, навіть фіранки були перекручені.

Купе в потязі

Жінка розповіла, що за мить до цього вагон залишили діти-гімнасти, які тільки но повернулись зі змагань, що проводились у Дніпрі. Провідниця із сумом у голосі пропонує всім подивитися, що вони залишили на пам’ять після себе і промовила: “Дякую вам, дітки та керівники групи”. Вона нагадала, що всі, заходячи до вагону, вимагають від провідника порядку, уваги та турботи по відношенню до себе. На завершення жінка побажала дітям, що приїхали у її вагоні перемог в майбутньому й підсумувала, що “ми ж йдемо до Європи”.

Купе в потязі

Публікація вмить зібрала під собою більше тисячі коментарів, в яких люди обурились поведінкою “юних дарувань”, не забувши і про їх батьків, що не привили шани до чужої праці. Проте знайшлися й ті, хто хоча й не став на захист дітей, проте нагадали про ціни на білети та вирішили, що нічого страшного в вагоні не відбулося.

Наразі область бокової панелі заголовка порожня. Поспішайте і додайте кілька віджетів