Kaczyński przyłapany. Kamera nagrała go w limuzynie

Prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i szef MON Mariusz Błaszczak w jednej limuzynie! Nieformalne spotkanie polityków trwało kilkanaście minut – informuje Polsat News.

Politycy PiS, w tym prezes partii Jarosław Kaczyński, uczestniczyli w mszy św. odprawionej w środę rano w warszawskim kościele seminaryjnym w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Następnie złożyli kwiaty przed Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. przy pl. Piłsudskiego.

Po złożeniu kwiatów kamera Polsat News zarejestrowała spotkanie prezesa PiS, premiera i szefa MON w… limuzynie. Tajemnicza rozmowa polityków trwała 13 minut. Na fotelu pasażera rozsiadł się Jarosław Kaczyński, a tyle siedzenia zajęli Morawiecki z Błaszczakiem. Ochroniarze stali na zewnątrz. O czym rozmawiali politycy? Nie wiadomo.

Kiedy narada się skończyła, premier i minister obrony rozeszli się do swoich samochodów, a Kaczyński przesiadł się na tylną kanapę swojej limuzyny.

W ósmą rocznicę katastrofy smoleńskiej, 10 kwietnia odbył się 96., ostatni z organizowanych w miesięcznice, marsz z warszawskiej archikatedry przed Pałac Prezydencki. Prezes PiS powiedział wówczas, że odbyło się 96. marszów, tyle ile ofiar katastrofy smoleńskiej i podkreślił, że choć nie będą odbywały się już takie marsze, to miesięcznice trwają.

Share